Бельгія – Японія – 3: 2 огляд матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу

2 липня 2018, 23:57
Японці шокували двома м'ячами на старті другого тайму, але Бельгія змогла відігратися

Японія обігрує Бельгію в 1/8 фіналу ЧС-2018. фото AFP

Збірна Японії сенсаційно повела 2: 0 в поєдинку проти Бельгії в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. Поєдинок проходить у Ростові-на-Дону, рахунок у середині другого тайму після двох голів бельгійців став 2: 2. Переможець цього матчу зіграє у чвертьфіналі зі збірною Бразилії, яка раніше сьогодні обіграла Мексику з рахунком 2: 0. Ми проводимо онлайн трансляцію матчу Бельгія – Японія з фото та коментарями ключових моментів гри.

У першому таймі команди голів не забили. А на початку другого японці шокували Бельгію! На 48-й хвилині Генкі Харагуті метрів з десяти відправив м'яч низом у дальній кут воріт Тібо Куртуа.

0-1

Через чотири хвилини Такаші Інуї отримав м'яч на підході штрафної і потужно пробив у дальній кут. Навіть двометровий Куртуа не дотягнувся до м'яча – 0: 2.

0-1

На 69-й хвилині Ян Вертонген, який помилився в моменті, коли японці забивали перший гол, реабілітувався. Головою з гострого кута віддавав передачу на дальню штангу воріт суперника, чи то пробивав, але вийшло приголомшливо – по неймовірній траєкторії м'яч влетів у "дев'ятку" воріт японської команди.

0-12_ukr

Через чотири хвилини Бельгія зрівнює рахунок! Азар подав з лівого флангу і Маруан Феллаїні в височенному стрибку пробиває головою з лінії воротарського – 2: 2!

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.