Бельгія – Італія: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Євро-2020

2 липня 2021, 23:04
Другий чвертьфінальний поєдинок чемпіонату Європи пройде в Мюнхені – стежте за грою в нашій текстовій онлайн-трансляції, дивіться відео голів

Сьогодні в Мюнхені визначиться півфіналіст Євро-2020. На крок ближче до трофею стане хтось із пари Бельгія – Італія. Матч розпочнеться о 22:00. До вашої уваги – онлайн-трансляція чвертьфінального поєдинку з відео, фото та коментарями.

БЕЛЬГІЯ – ІТАЛІЯ

Кінець матчу

90+7’

90+4’

90+2’

90+1’

Заміна

90’

Жовта картка

89’

86’

84’

82’

80’

Заміна

79’

Заміна

77’

76’

Заміна

75’

Заміна

74’

Заміна

73’

72’

71’

Заміна

70’

Заміна

69’

68’

66’

64’

62’

61’

58’

56’

55’

52’

51’

49’

47’

Початок другого тайму

Перерва

45+2’

Пенальті

45+1’

VAR

45’

44’

Гол

43’

41’

39’

37’

34’

32’

31’

Гол

30’

28’

27’

26’

23’

22’

20’

18’

16’

14’

VAR

13’

12’

10’

8’

6’

5’

4’

3’

1’

Початок матчу

Шлях до чвертьфіналу

Збірна Бельгії мінімально обіграла Португалію завдяки шикарному голу Торгана Азара.

Команда Італії лише в додатковий час зуміла виграти у Австрії.

цифри матчу

• У поєдинку буде встановлено рекорд незалежно від його результату. Зараз у Бельгії та Італії по 14 перемог поспіль в матчах чемпіонату Європи (включаючи кваліфікацію). Що вийшла в півфінал команда доведе серію до 15.
  • Збірна Італії виграла 14 з 22 матчів із бельгійцями, включаючи зустрічі групового етапу Євро-2000 і Євро-2016. Бельгія взяла верх над Італією в 1/4 фіналу ЧЄ-1972, де потім виграла бронзові медалі.
  • Одного разу вже грали тренери збірних Роберто Мартінес і Роберто Манчіні один проти одного. Але це було на клубному рівні. У фіналі Кубка Англії-2013 Віган Мартінеса переміг Манчестер Сіті Манчіні і взяв перший великий трофей. Через два дні Манчіні залишив пост головного тренера МанСіті.
  • Нападаючий Бельгії Ромелу Лукаку і воротар збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма грали один із одним в чотирьох міланських дербі. Лукаку забив у всіх чотирьох.

За кого вболіваєте?

Орієнтовні склади за версією УЄФА
Бельгія:
Куртуа, Алдервейрелд, Вермален, Вертонген, Т. Азар, Вітсель, Тілеманс, Меньє, Мартінес, Лукаку, Карраско.

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Спінаццола, Барелла, Жоржина, Верратті, К'єза, Іммобіле, Лоренцо Інсіньє.

цитати

Головний тренер Бельгії Роберто Мартінес:

"Упевнений, що Італія кинеться в атаку з першої секунди. Вони грають дуже швидко і організовано. Кожен в команді знає свою роль".

Головний тренер Італії Роберто Манчіні:

"Ми будемо грати в свій футбол, з повагою ставлячись до суперника, так як знаємо, наскільки він сильний. Збірна Бельгії – безумовно, одна з кращих команд у світі. Але це нічого не змінює".

Півзахисник Бельгії Торган Азар:

"Італія – найскладніший суперник для нас на цьому турнірі. Італійці явно на ходу, і нам буде дуже приємно перервати їхню вдалу серію. Мабуть, їхній стиль гри нам підходить більше, ніж португальський. Вони будуть куди більше атакувати, і ми отримаємо вільний простір на чужій половині поля. Але, звісно, легше від цього нам не стане".

Захисник Італії Джорджіо К'єлліні:

"Нам не потрібна додаткова мотивація перед матчами такого рівня. Адреналін сам її створить, як тільки вийдемо на поле. Це буде матч класних команд, і будь-яка дрібниця може надати вирішальне значення".

Бельгія – Італія: де дивитися матч

У прямому ефірі матч Бельгія – Італія в п'ятницю, 2 липня, починаючи з 22:00, покажуть канали "Україна" і "Футбол 1". Також пряма трансляція поєдинку доступна на сервісі Oll.tv.

Хто наступний суперник

Переможець матчу Бельгія – Італія в 1/2 фіналу Євро-2020, 6 липня на "Уемблі", зіграє з кращою в протистоянні Швейцарія – Іспанія, яке сьогодні розпочнеться о 19:00. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Швейцарія – Іспанія.