Бельгія і США забили три голи в додатковий час

2 липня 2014, 01:44
У заключному матчі 1/8 фіналу ЧС-2014 збірна США обіграла команду Бельгії

Гол Лукаку виявився вирішальним. фото

Останнім учасником чвертьфіналу чемпіонату світу в Бразилії стала збірна Бельгії ! У вівторок бельгійці зіграли з американцями внічию в основний час , а в додатковий перемогли з рахунком 2:1.

Основний час матчу виявилося безгольовим . Бельгійці частіше атакували , били по воротах , подавали кутові , але пробити чудового воротаря американців Тіма Хаварда не змогли. За підсумками поєдинку статистика ударів у створ воріт – 27:9 на користь Бельгії !

Голи посипалися в додатковий час. У першу 15 -хвилинку Бельгія повела 2:0 : відзначилися Кевін де Брейне і Ромелу Лукаку , щоразу з передачі один одному. У дебюті другого додаткового тайму 19 -річний форвард Джуліан Грін подарував команді Юргена Клінсмана надію. Американці в неї вчепилися і залишок часу безперервно атакували , але зрівняти так і не змогли.

У чвертьфіналі збірна Бельгії зіграє з командою Аргентини.

Фоторепортаж поєдинку – найближчим часом на нашому сайті.

Всі новини , результати , розклад матчів , фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашійсторінці про ЧС-2014.