Біг з бар'єрами: українські дівчата в півфінал ЧС не пробилися

7 серпня 2017, 22:50
На чемпіонаті світу в Лондоні Олена Колесніченко посіла підсумкове 28-е місце, Вікторія Ткачук – 31-е

Забіг на 400 метрів з бар'єрами. фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли кваліфікаційні змагання в бігу на 400 метрів з бар'єрами у жінок.

Україну представляли дві спортсменки. 24-річна Олена Колесніченко в своєму забігу посіла п'яте місце, показавши результат 56,88 секунди. 22-річна Вікторія Ткачук з часом 57,05 посіла п'яте місце у своєму забігу. Обидві спортсменки в півфінальні забіги не потрапили: Колесніченко посіла підсумкове 28-е місце, Ткачук – 31-е.

Нагадаємо, що Вікторія Ткачук під час Олімпіади-2016 потрапила до списку найкрасивіших українських спортсменок літньої Олімпіади.

Раніше сьогодні на ЧС-2017 Сергій Смелік став кращим серед невдах на дистанції 200 метрів. А вчора українка Анастасія Бризгіна показала підсумковий 27-ий час (52,26 секунди) і не потрапила до півфіналу змагань з бігу на 400 метрів, а Владислав Малихін у стрибках з жердиною зумів взяти лише висоту 5,60 метра і до фіналу не потрапив.

У суботу на чемпіонаті світу в Лондоні пройшов останній у кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.