Бо виграв спринт Кубка світу в Холменколлені, кращий український результат – місце Підручного в ТОП-30

22 березня 2019, 18:43
Йоганнес Бо виграв спринт на етапі Кубка світу з біатлону в Норвегії

Йоганнес Бо / Фото: AFP

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо виграв спринтерську гонку на етапі Кубка світу в Холменколлені. Результат 25-річного спортсмена склав 24 хвилини 39,9 секунди. Друге місце посів італієць Лукас Хофер, третє – француз Кантен Фійон Майє.

З українських біатлоністів кращий результат показав Дмитро Підручний, який посів 29-е місце.

Біатлон. Кубок світу. Холменколлен (Норвегія). Спринт 10 км, чоловіки:

1. Йоганнес Бе (Норвегія) – 24.39,9 (1)
  2. Лукас Хофер (Італія) – +31,7 (0)
  3. Кантен Фійон Майї (Франція) – +35,0 (0)

Результати українських біатлоністів:

29. Дмитро Підручний (0 + 1) +1: 35,1

40. Артем Прима (0 + 2) +1: 58,5

86. Сергій Семенов (2 + 1) +3: 43,9

100. Віталій Труш (3 + 2) +4: 36,1

Нагадаємо, що в жіночій спринтерській гонці Холменколлена, яка пройшла в четвер, Україну представляли відразу сім біатлоністок. При цьому найкращий результат – 28-е місце у Віти Семеренко, інші не увійшли навіть до ТОП-40.

Нагадаємо, що минулого тижня завершився чемпіонат світу з біатлону: всі медалісти і результати змагань.