Баварія в ауті! Вільярреал здобув бажану путівку до півфіналу Ліги чемпіонів

13 квітня 2022, 00:08
"Жовта субмарина" вдруге в історії дісталася фіналу чотирьох найпрестижнішого клубного турніру Європи

Матч ЛЧ Баварія VS Вільярреал / Фото: Reuters

У Мюнхені на стадіоні Альянц Арена відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцева Баварія приймала іспанський Вільярреал. Ми вели онлайн матчу Баварія – Вільярреал на нашому сайті.

Команда Унаї Емері приїхала до Німеччини після домашньої перемоги 1:0 і мала певну перевагу, проте експерти та букмекери схилялися до того, що путівку до півфіналу вирве саме Баварія.

І підопічні Юліана Нагельсманна з перших хвилин довели, що їх не просто вважали фаворитами протистояння. Мюнхенці захопили ініціативу, створювали небезпечні моменти, тож гол був питанням часу.

У дебюті другого тайму неймовірний Роберт Левандовський відкрив рахунок у поєдинку та зрівняв його у протистоянні. Вільярреал не посипався, встояв, тож здавалося, що овертаймів уже не уникнути. Проте за дві хвилини до кінця основного часу Самуель Чуквуєзе забив м'яч у відповідь і подарував "жовтій субмарині" путівку у фінал чотирьох.

Варто відмітити що Вільярреал вдруге в історії дістався півфіналу Ліги чемпіонів. Попереднього разу так далеко діючий чемпіон Ліги Європи діставався найпрестижнішого турніру континенту в сезоні-2005/06.