"Баварія" – чемпіон Німеччини в шостий раз поспіль

7 квітня 2018, 19:26
Мюнхенський клуб розгромив "Аугсбург" і став недосяжним для "Шальке"

"Баварія" знову виграла чемпіонат Німеччи

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Баварія</span><span>"</span> <span>знову</span> <span>виграла</span> <span>чемпіонат</span> <span>Німеччи

Мюнхенська " Баварія " на виїзді здобула перемогу з великим рахунком над " Аугсбургом " в29-му турі чемпіонату Німеччини з футболу і в шостий раз поспіль завоювала головний трофей Бундесліги .

Суботня гра в Аугсбурзі завершилася перемогою гостей з рахунком 4: 1. Всі голи в матчі забили футболісти "Баварії": Ніклас Зюле (18-а хвилина) записав на свій рахунок автогол, а потім чужі ворота вразили Корантен Толіссо (32), Хамес Родрігес (38), Арьєн Роббен (62) і Сандро Вагнер ( 87).

"Баварія" набрала 72 очки і за п'ять турів до кінця чемпіонату стала недосяжною для найближчого переслідувача – "Шальке", в активі якого 52 бали після 28 зіграних матчів.

"Баварія" виграє чемпіонат протягом останніх шести сезонів. Всього на рахунку мюнхенського клубу 28 титулів чемпіона країни.
Нагадаємо , що команда Юппа Хайнкеса також продовжує боротьбу в Лізі чемпіонів . У першому чвертьфінальному поєдинку"Баварія" на виїзді обіграла "Севілью" з рахунком 2:1.
Днями стало відомо , що воротар " Баварії "Мануель Нойєр провів перше тренування після перелому ноги. Голкіпер збірної Німеччини найближчим часом може повернутися на поле .