"Баварія" – "Атлетіко": три голи, два незабиті пенальті і помилка Чакира у півфіналі Ліги чемпіонів

3 травня 2016, 23:56
У драматичному матчі мадридці обіграли мюнхенський клуб

Радощі "Атлетіко". Фото AFP

Мадридський "Атлетіко" став першим фіналістом Ліги чемпіонів. Після домашньої перемоги над "Баварією" (1:0), іспанський клуб ледве забрав ноги з Мюнхена.

Поєдинок розпочався з масованих атак баварців. І оборона "Атлетіко" затріщала вже в середині тайму. На 31-й хвилині Хабі Алонсо потужно пробив зі штрафного і м'яч рикошетом влетів у ворота гостей. А вже через три хвилини у ворота іспанців був призначений пенальті, але Мюллер не зумів переграти голкіпера.

Заколисані тотальною перевагою, мюнхенці прогавили Гризманна, який побіг один на один і пробив Нойєра. 1:1 – на 54-й хвилині. "Баварії" потрібно забивати двічі і вона знову починає облогу. І на 74-й хвилині Левандовскі дарує надію. Після скидки головою, Роберт також головою відправляє м'яч у сітку і виводить мюнхенців вперед.

На 84-й хвилині одна з рідкісних контратак мадридців завершилася серйозною помилкою турецького рефері Чакира. Він призначив пенальті у ворота "Баварії", хоча порушення правил було за метр від штрафного. Нойєр парирував удар Торреса. Але "Атлетіко" вистояв.

Перемога "Баварії" – 2:1, а у фіналі зіграє "Атлетіко". Його суперник визначиться у протистоянні "Реал" – "МанСіті" (0:0 в першому матчі).