"Барселона" другий матч поспіль не може виграти в Іспанії

2 грудня 2017, 17:47
Каталонці на своєму полі упустили перемогу над "Сельтою"

Аспас відкрив рахунок. Фото AFP

Сьогоднів поєдинку 14 туру чемпіонату Іспанії з футболу лідируюча " Барселона " приймала середняка " Сельту " .

Гості першими відкрили рахунок , на 20 -й хвилині відзначився Аспас . Однак уже в наступній атаці Мессі вирівняв становище в матчі . Після перерви вже каталонці вийшли вперед . На 62 -й хвилині забив гол Суарес , але " Сельті " вдалося уникнути поразки завдяки голу Гомеса на 70 -й хвилині . Нічия – 2 : 2 .

По ходу зустрічі захисник " Барселони " Самуель Юмтіті пошкодив підколінне сухожилля і може пропустити близько двох місяців . У нинішньому сезоні Юмтіті провів 12 матчів в чемпіонаті Іспанії .
" Барселона " не може виграти вже два тури поспіль в чемпіонаті Іспанії . Тиждень томукаталонці в кінці зустрічі уникли поразки у грі з "Валенсією".
Кілька днів тому стало відомо , що лідер " Барселони" Мессі став найбільш високооплачуваним футболістом у світі. Аргентинський нападник обійшов по заробітній платі свого співвітчизника Карлоса Тевеса , який грає в Китаї .

Цікаво , що в п'ятницю стало відомо , що брата Мессі шукають після виявлення крові і зброї в човні . Прокуратура Аргентини видала ордер на арешт Матіаса Мессі .