"Барселона" розгромила "Баварію" у півфіналі ЛЧ

6 травня 2015, 23:48
Лео Мессі з 77-ма голами став найкращим бомбардиром в історії Ліги чемпіонів "Барселона" за один тайм забила три голи "Баварії" у півфіналі ЛЧ

"Барселона" у другому таймі забила три голи у ворота "Баварії". Фото AFP

Повернення Пепа Гвардіоли в Барселону виявилося невдалим. Перший матч на посаді тренера проти своєї колишньої команди він програв. У середу в першому півфінальному поєдинку Ліги чемпіонів "Барселона" на "Камп Ноу" з рахунком 3:0 розгромила "Баварію".

Всі голи були забиті у другому таймі. Дублем відзначився Лео Мессі, який після цієї гри вийшов у лідери списку бомбардирів Ліги чемпіонів: на рахунку аргентинця тепер 77 голів. Ще один гол наприкінці матчу забив Неймар, який вийшов один на один з Нойером і впевнено того переграв. Якби не воротар німецького клубу, то рахунок міг бути і вдвічі більшим.

Матч "Баварія" – "Барселона", який багато хто вже вважає формальністю, відбудеться через тиждень у Мюнхені.