"Барселона" не змогла обіграти "Депортіво", незважаючи на дубль Мессі

23 травня 2015, 21:56
Аргентинський нападник забив 43 голи за сезон в чемпіонаті Іспанії, але не зміг стати найкращим бомбардиром

Мессі (праворуч) відзначився дублем, Хаві (ліворуч) провів

"Барселона" в останньому турі чемпіонату Іспанії не своєму полі не змогла обіграти "Депортіво" .

До 60- ї хвилини каталонці вигравали з рахунком 2: 0 завдяки дублю Ліонеля Мессі , проте не змогли втримати переможний рахунок. У складі гостей м'ячі забивали Лукас ( 67 хвилина) і Саломан ( 76 хвилина). Підсумок – 2: 2.

Свій останній матч у футболці "Барселони" провів півзахисник Хаві, який виступав в каталонському клубі зі старту своєї професійної кар'єри . 35- річний футболіст буде догравати в чемпіонаті Катару за " Аль- Садд" .

Вболівальники проводжали Хаві з "Барселони" як героя (фото)

Також в цьому поєдинку дебютував перейшов в "Барселону " влітку 2014 захисник з Бельгії Томас Вермален . До сьогоднішнього дня він відновлювався від травми , отриманої на ЧС-2014.

Томас Вермален дебютував за " Барселону" через дев'ять місяців після переходу

Каталонці достроково гарантували собі чемпіонство. Мессі забив 43 голи і посів друге місце в списку бомбардирів . У лідера "Реала " Кріштіану Роналду 45 голів і матч в запасі.