Бенефіс Мессі: огляд матчу "Барселона" – "Манчестер Юнайтед" в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

17 квітня 2019, 09:10
Голи та найкращі моменти матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у Барселоні

/ Фото: AFP

У вівторок, 16 квітня, іспанська "Барселона" на своєму полі приймала англійський "Манчестер Юнайтед" у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У першому матчі іспанці на виїзді мінімально здолали англійців з рахунком 1:0 і перед матчем-відповіддю були головним фаворитом. На нашому сайті доступний онлайн "Барселона" – "Манчестер Юнайтед".

Свою перевагу вони підтвердили вже у першому таймі, коли Ліонель Мессі за чотири хвилини оформив дубль. М'ячі аргентинця вийшли практично однаковими. Ліонель двічі пробивав з-за меж штрафного низом – спочатку він потрапив точно у дальній кут, а потім йому на допомогу прийшов Давид Де Хеа, який пропустив м'яч під рукою.

Щоравда, "МЮ" міг повністю перевернути гру, якби на 36-й секунді зустрічі Маркус Рашфорд пробив на кілька сантиметрів нижче. А так каталонців від пропущеного м'яча врятувала перекладина.

Також був момент зі скасованим пенальті у ворота "МЮ". У моменті з падінням Ракитича головний арбітр зустрічі Фелікс Брих спочатку вказав на "точку", але після використання системи VAR змінив своє рішення.

У другому таймі Філіппе Коутіньйо довів рахунок до розгромного, записавши на свій рахунок шедевральний м'яч після удару з-за меж штрафного.

"Барселона" – "Манчестер Юнайтед" – 3:0
Голи: Мессі (16, 20), Коутіньйо (61)

"Барселона": тер Стеген, Піке, Альба, Серджі Роберто (Нелсон Семеду, 71), Лангле, Ракітіч, ​​Бускетс, Артур (Відаль, 75), Коутіньо (Дембеле, 81), Мессі, Суарес.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Смоллінг, Янг, Джонс, Лінделеф, Лінгард (Санчес, 80), Фред, Погба, Мактоміні, Мартіаль (Діогу Далот, 65), Рашфорд (Лукаку, 73).

Попередження: Суарес (77).

У паралельному матчі Ювентус приймає на своєму полі "Аякс". Перша зустріч команд завершилася нічиєю 1:1. Онлайн матчу "Ювентус" – "Аякс" доступний на нашому сайті.