"Барселона" – "Динамо": відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

5 листопада 2020, 06:41
Кияни пропустили вже на п'ятій хвилині матчу з пенальті

Ліонель Мессі проти гравців "Динамо" / Фото: Reuters

Напередрді в Каталонії в третьому турі Ліги чемпіонів "Барселона" здолала ослаблене коронавірусом київське "Динамо" – 2:1. Дебютант української команди, 18-річний голкіпер Руслан Нещерет, пропустив від Ліонеля Мессі вже на 5-й хвилині матчу. І хоч у другому таймі господарі подвоїли рахунок, кияни боролися. Циганков відродив інтригу – 1:2, але на більше "Динамо" не вистачило.

Огляд матчу "Барселона" – "Динамо" (2:1)

Вже на п'ятій хвилині Попов зробив підніжку Мессі на вході до штрафного майданчика. Але арбітр вирішив, що порушення було вже усередині штрафного і поставив пенальті в ворота "Динамо". До м'яча підійшов сам потерпілий аргентинець і легко виграв дуель у молодого воротаря. А всього дві хвилини по тому Педрі з близької відстані влучив у поперечину киян.

У киян теж були можливості забити. І на 47-й хвилині м'яч влетів у ворота каталонського клубу – Кендзьора замкнув подачу Циганкова з кутового. Однак арбітр відмінив взяття воріт, оскільки снаряд під час передачі в польоті вийшов за межі поля.

А на 65-й хвилині "Барселона" таки подвоїла свою перевагу. Фаті навісив на Піке, який випередив Забарного і пробив головою повз Нещерета – 2:0.

Але на 75-й хвилині після того не реалізованого виходу один на один з тер Штегеном Циганков таки пробив воротаря каталонців і відродив інтригу – 1:2. Але зачепитися хоча б за нічию в Каталонії "Динамо" не вдалося.

Нагадаємо, що коронавірус істотно підкосив команду Мірчі Луческу. До Барселони "Динамо" вирушило без 13 гравців основного складу і до останнього проведення поєдинку залишалося під питанням.

Дивіться, як "Динамо" грало з "Ференцварошем"