"Аякс" завоював путівку в 1/4 фіналу Ліги Європи після поразки в першому матчі

17 березня 2017, 00:30
Голландський клуб домігся потрібного результату в матчі з "Копенгагеном" ще до перерви

Фото AFP

Голландський "Аякс" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи обіграв данський "Копенгаген".

Голландці ще до перерви двічі вразили ворота гостей – відзначилися Траоре і Дольберг з пенальті, гарантувавши собі потрібний результат.

Перший матч команд у Данії, нагадаємо, завершився перемогою Копенгагена з рахунком 2:1.

Таким чином, "Аякс" проходить далі завдяки забитому на виїзді голу.

"Аякс" – "Копенгаген" – 2:0
Голи: Траоре (23), Дольберг (45, пен)

"Аякс": Онана, Санчес, Віргевер, Велтман (Тітці, 20), Зіеш, де Лігт, Шене, ван де Бек (де Йонг, 76), Юнес, Траоре (Клюйверт, 81), Дольберг.

"Копенгаген": Ольсен, Окоре (Бойлесен, 46), Аугустінссон, Анкерсен, Юханссон, Грегуш (Вербич, 57), Матіч, Квіст, Туту (шматки, 77), Сантандер, Корнеліус.

Попередження: Грегуш (19), Матіч (31), Санчес (34), Юнес (48), Вербич (65), Шене (78), Юханссон (80), Сантандер (87), Онана (90).