Австрія завоювала першу медаль Олімпіади-2018

11 лютого 2018, 16:32
Австрійський саночник Давид Гляйршер завоював "золото", перемігши за підсумками чотирьох заїздів

Давид Гляйршер. Фото AFP

Австрійський саночник Давид Гляйршер приніс своєї команди першу медаль на Олімпіаді -2018 в південнокорейському Пхенчхані .

Гляйршер завоював " золото " з часом 3 хвилини 10,702 секунди за сумою трьох заїздів . Другим став американець Кріс Мездер ( +0,026 секунди ) , третім – німець Йоханнес Людвіг ( +0,230).

Українські спортсмени не змогли кваліфікуватися в фінал. У сумі трьох заїздів українців опинилися за межами топ – 20 , які продовжили боротьбу за медалі . Так , Антон Дукач завершив дебютну для себе Олімпіаду на 23 – му місці , а Андрій Мандзій виявився на останньому , 40 – му місці .

Українські спортсмени на Олімпіаді -2018 медалей поки не завоювали . Кращий результат – 14 – е місце біатлоністки Віти Семеренко в спринтерській гонці на 7,5 км .

Додамо, що раніше в чоловічій спринтерській гонці з біатлону українці фінішували за межами топ-20.

Раніше були проведені змагання в чоловічому слоупстайлі. "Золото" завоював 17-річний американець Редмонд Джерард , який став найбільш молодим медалістом в історії виду спорту .