Австрієць Марсель Хіршер в рекордний шостий раз виграв Кубок світу з гірських лиж

5 березня 2017, 16:29
Шостий "Кришталевий глобус" він завоював, перемігши в гігантському слаломі в Краньська-Горі

Хіршер на трасі. Фото AFP

Австрієць Марсель Хіршер став першим гірськолижником в історії, який виграв шість Кубків світу.

Шостий "Кришталевий глобус" він завоював, перемігши в гігантському слаломі на етапі Кубка світу в словенській Краньська-Горі. Гонка пройшла в суботу, 4 березня. Друге місце зайняв норвежець Лейф Крістіан Хауген, третій результат показав швед Маттс Ольссон.

В активі австрійця стало тисяча триста сімдесят-п'ять очок, він став недосяжним для норвежця Хьєтіла Янсруда, що з 871 очком займає друге місце в загальному заліку.

П'ять Кубків світу крім Хіршера завойовував лижник з Люксембургу Марк Жірарделлі, який виступав в 1980-90 роки.