Австралія зіграла внічию з Камеруном на Кубку Конфедерації-2017

22 червня 2017, 20:08
Камерун забив перший гол на турнірі, але цього не вистачило для перемоги

Фото AFP

Збірні Австралії та Камеруну не виявили сильнішого в матчі другого туру групового етапу Кубка Конфедерації-20-17, який проходить в Росії.

Поєдинок команд у Санкт-Петербурзі завершився нічиєю – 1: 1. Рахунок у матчі відкрили камерунці – на останній хвилині першого тайму відзначився футболіст французького "Марселя" Андре-Франк Замбо.

Вже після перерви Марк Мілліган, що представляє "Бані Яс" з ОАЕ, ударом з пенальті зрівняв рахунок.

Команди набрали перші очки на турнірі і ділять між собою третє-четверте місця в групі В. Лідирують в квартеті Німеччина і Чилі, які очний поєдинок проведуть сьогодні ввечері.

Камерун – Австралія – 1: 1

Голи: Замбо (45) – Мілліган (60, пен)

Камерун: Ондо, Нгаде-Нгаджуї, Фе, Мабука, Тейку, Замбо, Сутчін-Джум, Бассогог, Муканджо (Токо-Екамбі, 77), Абубакар, Сіані.

Австралія: Райан, Сейнсбері, Райт, Герсбах, Мілліган, Рогіч (Ірвайн, 79), Дегенек, Муй, Леккі, Юрич (Кейхілл, 70), Круз (Тройсі, 65).

Попередження: Райт (81), Сіані (87), Мабука (90).