"Астана" обіграла "Ренн" в Лізі Європи

4 жовтня 2018, 19:50
Казахстанський клуб очолив групу К, де виступає київське "Динамо"

"Астана" обіграла французів. Фото: AFP

Ігровий день другого туру групового етапу Ліги Європи відкрився матчем "Астана" – "Ренн". Це суперники київського "Динамо" у групі К. Підопічні Олександра Хацкевича свій матч проведуть у Чехії, початок о 22:00. Онлайн-трансляція матчу "Яблуниця" – "Динамо" триває на нашому сайті.

Перший тайм вийшов досить нудним. Обидві команди не завдали жодного удару в площину воріт. І лише після перерви гра трохи пожвавилася. Більше атакували господарі і таки домоглися свого. На 64-й хвилині Марін Томасов виконав навіс з кутового і Бактієр Зайнутдінов головою увігнав м'яч у ближній кут. А коли "Ренн" в кінцівці зустрічі кинувся на штурм, "Астана" реалізувала контратаку. У компенсований час Томасів реалізував вихід один на один, потужно пробивши над воротарем.

Перемога "Астани" – 2:0 і казахстанська команда очолила групу.

NКомандаІВНПМО
1   АСТАНА21104-24
2   РЕНН21012-33
3    ДИНАМО К10102-21
4   ЯБЛОНЕЦЬ10011-20

Нагадаємо, що в Лізі Європи сьогодні зіграє ще один український клуб. Полтавська "Ворскла" на своєму полі приймає португальський "Спортінг". Початок поєдинку о 19:55. Онлайн-трансляція "Ворскла" – "Спортінг" триває на нашому сайті.