"Астана" обіграла "Легію" в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

26 липня 2017, 19:02
Завдяки голу на чужому полі поляки зберігають шанси на вихід в наступний раунд

Фото ФК "Легія"

Відбувся перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між "Астаною" з Казахстану і польською "Легією".

Господарі поля відкрили рахунок на 36-ій хвилині, а перед самою перервою подвоїли свою перевагу. Ближче до кінцівці зустрічі "Легія" один гол відіграла, але на останній хвилині ще раз пропустила у свої ворота.

Втім, забитий гол на чужому полі залишає полякам шанси на успіх у двоматчевому протистоянні.

Нагадаємо, що матч "Динамо" – "Янг Бойз" пройде в середу в НСК "Олімпійський" і почнеться о 19:30. Мультимедійний онлайн з фото і відео-повторами моментів – на segodnya.ua

Астана – Легія – 3:1