Асистент Моурінью рулить: огляд перемоги Шотландії над Кіпром у відборі Євро-2020

9 червня 2019, 10:09
Збірна Шотландії наздогнала за очками росіян, забивши переможний м'яч кіпріотам за хвилину до кінця основного часу

/ Фото: Getty Images

Збірна Шотландії повернулася в боротьбу за путівку до фінальної частини Євро-2020, обігравши на своєму полі Кіпр з рахунком 2:1. Шотландська команда, очолювана колишнім асистентом Жозе Муоріньо по "Челсі" Стівом Кларком, вирвала три очки в драматичному стилі. Переможний м'яч в ворота кіпріотів був забитий господарями поля за хвилину до кінця основного часу. Таким чином після трьох турів у Шотландії така ж кількість очок, що і у Росії – шість. Лідирує в цій групі Бельгія.

Огляд матчу Шотландія - Кіпр (2:1)

• Шотландія - Кіпр – 2:1
  • Голи: Робертсон (61), Берк (89) - Кусулос (87)

6САН-МАРИНО30030-160

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.