Артем Мілевський допоміг "Динамо" виграти Суперкубок Білорусі

2 березня 2019, 19:25
У поєдинку за трофей брестський клуб обіграв БАТЕ

/ Фото: Instagram

Другий рік поспіль "Динамо" Брест перемагає в Суперкубку Білорусі. І знову брестський клуб обіграє найбільш титуловану команду країни Борисовський БАТЕ. Поєдинок пройшов у Мінську і завершився перемогою "Динамо" з рахунком – 3: 1. На 40-й хвилині динамівець Лаптєв відкрив рахунок. Але БАТЕ швидко відігрався, з пенальті відзначився муках (49-а хвилина). Знову "Динамо" вийшло вперед на 74-й хвилині, коли Філіпович вразив власні ворота. А крапку в матчі поставив на 80-й Савицький.

Таким чином, для брестчан цей трофей став п'ятим в історії. Раніше вони вигравали Кубок Білорусі в 2007 2017 і 2018 роках. Також "Динамо" є володарем Суперкубка Білорусі 2018 і 2019 роках.

До сьогоднішньої перемоги "Динамо" причетні і троє українців. Півзахисник Олександр Нойок та форвард Артем Мілевський відіграли весь матч. А нападник Олексій Хобленко вийшов на заміну на 81-й хвилині. Мілевський, до речі, відзначився жовтою карткою за бійку в першому таймі.