"Арсенал" забив "Ліверпулю" три голи, але програв на старті чемпіонату Англії

14 серпня 2016, 20:13
Англійська Прем'єр-ліга стартувала суперматчем у Лондоні

Фото AFP

Лондонський "Арсенал" та "Ліверпуль" влаштували феєрію голів у першому турі чемпіонату Англії. Глядачі на стадіоні "Емірейтс" побачили сім забитих м'ячів.

Тео Волкотт у середині першого тайму отримав шанс вивести свою команду вперед, але не зумів переграти Міньоле з 11-метрової позначки. Щоправда, через пару хвилин він це зробив з гри.

Феліпе Коутіньйо перед самим свистком на перерву шикарно реалізував штрафний удар, відправивши м'яч у саму "дев'ятку" воріт Петера Чеха.

Відразу після перерви "мерсісайдці" шокували господарів поля голами Адама Лаллани і Коутіньйо, а трохи пізніше Садіо Мане забив четвертий гол своєї команди. Окслейд-Чемберлен і Чемберс подарували "Арсеналу" надію на порятунок, але гості зуміли втримати переможний рахунок.

"Арсенал" – "Ліверпуль" – 3:4

Голи: 1:0 – 31 Волкотт (31), Окслейд-Чемберлен (64), Чемберс (75) – Коутіньйо (45, 56), Лаллана (49), Мане (63).

"Арсенал": Чех, Бельєрин, Холдинг, Чемберс, Монреаль, Коклен, Ель-Ненні (Джака, 67), Волкотт, Ремзі (Касорла, 61), Івобі (Окслейд-Чемберлен, 59), Санчес.

"Ліверпуль": Міньоле, Клайн, Ловрен, Клаван, Морено, Лаллана (Оригі, 76), Хендерсон, Вейналдум (Стюарт, 88), Мане, Фірміно, Коутіньйо (Джан, 70).

Попередження: Лаллана (26), Морено (29), Коклен (37), Ловрен (41), Івобі (57), Джака (86).