"Арсенал" виграв перший матч під керівництвом Грозного

7 жовтня 2018, 21:47
Столичний клуб здобув другу перемогу в поточному сезоні

Фото ФК "Арсенал"

Київський "Арсенал" на виїзді обіграв полтавську "Ворсклу" в матчі 11-го туру чемпіонату України. Перемогу киянам приніс дубль Сергія Гриня, який двічі відзначився протягом семи хвилин. У першому випадку йому допоміг рикошет від ноги захисника "Ворскли", який дезорієнтував голкіпера господарів поля.

А в другому випадку Гринь зважився на удар з лінії штрафної і влучив прямо в дальню дев'ятку.

Цей поєдинок став першим для "Арсеналу" під керівництвом В'ячеслава Грозного. Він замінив на посаді тренера Фабріціо Раванеллі.

Додамо, що посеред тижня в Лізі Європи "Ворскла" зазнала прикрої поразки від "Спортинга" – 1: 2, пропустивши два м'ячі на останніх хвилинах.

"Ворскла" – "Арсенал-Київ" – 0: 2
Голи: Гринь (72, 79)

"Ворскла": Шуст, Чижов, Пердута, Гіоргадзе, Артур (Мисик, 54), Скляр, Чеснаков (Одарюк, 77), Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Ніколас Карека, 71), Кулач.

"Арсенал": Сітало, Дубінчак, Сагуткін, Насонов, Домбровський, Оріховський (Вакулко, 85), Евтоскі, Нгейітала, Майданевич, Баланюк (Алексєєв, 80), Гринь.

Попередження: Сагуткін (31), Чижов (35), Евтоскі (38), Майданевич (47).

Нагадаємо, що в центральному матчі туру "Шахтар" і "Зоря" розписали бойову нічию – 1: 1. Поєдинок ознаменувався травмою капітана "гірників" Тайсона, а винуватець отримав тільки жовту картку.

Раніше гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що з таким суддівством ми підемо не в Європу, а зовсім в інше місце.