"Арсенал" і "Евертон" забили сім голів на двох. Огляд матчу

22 жовтня 2017, 18:25
Голи та кращі моменти матчу "Евертон" – "Арсенал" в чемпіонаті Англії

Лондонський "Арсенал" в 9-му турі чемпіонату Англії на виїзді розгромив "Евертон" (5: 2). Рахунок в матчі вже на 12-й хвилині відкрив екс-нападник "Манчестер Юнайтед" Уейн Руні.

Для англійського ветерана а цей гол став вже четвертим у сезоні. Однак він не дозволив "ірискам" зачепитися хоча б за нічию.

Ще до перерви рахунок в матчі зрівняв Начо Монреаль. А майже відразу після початку другої половини гри Месут Озіл вивів "канонірів" вперед.

"Евертон" відповів видаленням Ідрісса Гуйє, що практично позбавляло господарів поля шансів відігратися. Через кілька хвилин Олександр Ляказетт підтвердив побоювання уболівальників ліверпульців.

На останніх хвилинах глядачі на "Гудісон Парк" побачили ще три голи – у "Арсенала" відзначилися Аарон Ремзі і Алексіс Санчес, а у "Евертона" забив Аумар Ніассе.

Завдяки цій перемозі "Арсенал" піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці, а "Евертон" залишився на третьому місці з кінця.

"Евертон" – "Арсенал" – 2: 5
Голи: Руні (12), Ньяссе (90 + 3) – Монреаль (40), Озіл (53), Ляказетт (74), Ремзі (90), Санчес (90 + 5)

Відзначимо, що вчора один з претендентів на золоті медалі
 "Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв в гостях "Хаддерсфілду".

Раніше повідомлялося , що воротаря " Вест Хема" Джо Харта пограбували невідомі на скутері. Голкіпер постраждав від злодіїв вдруге за місяць .

А його колега з "Вест Бромвіча" отримав образливу травму у власному саду, граючи з сином.