"Арсенал" і "Челсі" зіграли в бойову нічию

3 січня 2018, 23:57
У лондонському дербі команди забили чотири м'ячі

"Арсенал" забив перед фінальним свистком. фото AFP

У 22-му турі чемпіонату Англії з футболу відбулося лондонське дербі – "Арсенал" приймав "Челсі". Команда Антоніо Конте, пропустивши першою, змогла відігратися, вийти вперед у рахунку, але втримати перемогу не змогла.

На 63-й хвилині точним ударом відзначився півзахисник Джек Вілшир, а вже через чотири хвилини хавбек Еден Азар з пенальті відновив статус-кво. На 84-й хвилині Маркос Алонсо вивів "Челсі" вперед, але крапку в матчі поставив Ектор Бельєрін в доданий арбітром час – 2: 2.

Нічия не дозволила "Челсі" випередити "Манчестер Юнайтед" в таблиці АПЛ і вийти на друге місце. "Арсенал" продовжує залишатися на шостій позиції.

Нагадаємо, що "Манчестер Юнайтед" встановив рекорд за кількістю перемог над одним клубом в Прем'єр-лізі. "Червоні дияволи" регулярно обіграють "Евертон".

Раніше нападаючий "Манчестер Сіті" Рахім Стерлінг відкрив рахунок в матчі проти "Уотфорда" через 38 секунд після стартового свистка. Цей м'яч став найшвидшим в сезоні-2017/18 в англійській Прем'єр-лізі. Крім того, м'яч 23-річного форварда "городян" став одним з найшвидших в історії клубу і Прем'єр-ліги.