"Арсенал" здобув п'яту перемогу в Прем'єр-лізі

14 квітня 2019, 18:59
"Каноніри" на своєму полі мінімально обіграли "Ворсклу"

Київський "Арсенал", який по ходу сезону, здавалося, безнадійно застряг на дні турнірної таблиці, потихеньку починає вилазити з трясовини. Сьогодні "каноніри" здобули свою п'яту перемогу в Прем'єр-лізі, обігравши на своєму полі "Ворсклу" – 1: 0.

Перший тайм завершився без голів, хоча в кінцівці зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Кадімян потряс поперечину, а потім Карека пробив вище воріт.

У перерві "Арсенал" зробив заміну, замість Мудрика вийшов Калитвинцев. І ця заміна принесла киянам перемогу. На 58-й хвилині Калитвинцев майстерно виконав штрафний і відкрив рахунок.

Полтавчани також могли відігратися зі штрафного. Але в кінцівці зустрічі Роман Юрійович Підківка потягнув удар з "дев'ятки" Габелки. До речі, догравала зустріч "Ворскла" в меншості. На 82-й хвилині Сапай був видалений за два попередження.

Нагадаємо, вчора київське "Динамо" напіврезервним складом обіграло "Маріуполь" на виїзді. У киян традиційно забив Віктор Циганков, а в другому таймі середній вік команди Олександра Хацкевича сягав навіть 22 років.

А "Шахтар" без своїх лідерів Марлоса і Мораеса легко розібрався з "Зорею". Команда Паулу Фонсеки відвантажила принциповому супернику три м'ячі.