Анна Плотіцина не потрапила до фіналу у бігу на 100 метрів з бар'єрами на ЧС в Лондоні

12 серпня 2017, 09:59
Українська спортсменка показала підсумковий 16-й результат

Анна Плотіцина. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли півфінали в бігу на 100 метрів з бар'єрами у жінок .

Єдина представниця України в цьому виді 30 – річна Анна Плотіцина зайняла в своєму забігу сьоме місце з результатом 13,08 секунди . У підсумковому протоколі півфіналу Плотіцина виявилася на 16 – му місці і змогла пробитися у фінал , який пройде сьогодні увечері ( початок – о 22:05 за київським часом) .

Цікаво , що в кваліфікації Плотіцина показала час 13,01 секунди – краще , ніж в півфіналі .

Забіг за участю Анни Плотіциної ( перша зліва):

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду – стрибун у висоту Богдан Бондаренко – пробився до фіналу .

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.