Англія вийшла в плей-офф ЧС-2018, розгромивши дебютантів з рекордним на турнірі рахунком 6: 1

24 червня 2018, 17:01
Гаррі Кейн оформив хет-трик, Джон Стоунз забив двічі, а Феліпе Балой забив історичний гол збірної Панами

Англія розгромила Панаму з рахунком 6

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Англії розгромила дебютантів мундіалю команду Панами . Ця перемога дозволила команді Гарета Саутгейта зрівнятися з лідером групи Бельгією і гарантувати собі місце в 1/8 фіналу мундіалю в Росії . Наш сайт проводив онлайн матчу Англія – Панама – 6:1.

Цікаво , що весь склад збірної Англії коштує в сто разів більше , ніж Панами ! У заявку англійців на ЧС -2018 потрапили футболісти загальною трансферною в артістю в 874 мільйони євро , тоді як всі гравці Панами коштують лише 9 млн .

Така різниця в класі футболістів стала проявлятися в тому , що всі питання про результати були зняті вже в першому таймі . Гаррі Кейн двічі забив з пенальті . Джон Стоунз оформив дубль з гри , забивши і головою , і ногою , причому ці м'ячі стали для 24 – річного захисника " Манчестер Сіті " першими за збірну Англії . Ще один м'яч провів Джессі Лінгард – 5 : 0 після 45 хвилин гри !

У другому таймі англійці продовжили домінувати і тотально контролювати м'яч . Гаррі Кейн забив курйозний гол і оформив хет – трик : м'яч відлетів у сітку від ноги форварда , який навіть не бачив момент удару партнера . Історичний перший гол в історії збірної Панами на чемпіонатах світу забив капітан команди 37 – річний Феліпе Балой , який грає за клуб " Мунісіпаль " з Гватемали .

У третьому турі збірна Англії зіграє в битві за перше місце в групі з Бельгією 28 червня, а Панама в цей же день буде битися з Тунісом . Повний
розклад і результати матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.