Англія втратила перемогу над Італією через призначеного після відеоповтору пенальті

28 березня 2018, 09:59
Голи та кращі моменти товариського матчу на "Уемблі"

Фото AFP

Збірна Англії зіграла внічию з командою Італії в товариському матчі. Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні "Уемблі" і завершилася з рахунком 1:1.

В середині першого тайму проти Рахіма Стерлінга порушили правила на половині поля Італії. Відразу ж Джессі Лінгард покотив м'яч на Джеймі Варді, форвард вийшов на рандеву з Джанлуїджі Доннаруммою і впевнено відправив м'яч у кут воріт суперника.

За три хвилини до кінця основного часу матчу Лоренцо Інсіньє зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті, і допоміг італійцям уникнути поразки.

Цікаво, що головний арбітр зустрічі Деніз Айтекін призначив 11-метровий після підказки від бригади відеоарбітров. Потім турецький рефері вирішив сам переконатися в порушенні і особисто відправився переглядати повтор.

Відразу ж на адресу арбітра полилася критика з боку різних англійських експертів і колишніх футболістів. Вони стверджують, що Айтекін відібрав у Англії заслужену перемогу.

"VAR привнесе багато веселощів в ЧС-2018. Якщо таким чином система Відеодопомога намагається нас покарати, то краще, щоб це сталося зараз. Чиста і заслужена перемога, очевидно, була вкрадена у англійців", – написав колишній нападник збірної Англії Гарі Лінекер в twitter .

Нагадаємо, що вчора Іспанія розгромила Аргентину з рахунком 6:1 - це повтор антирекорду латиноамериканців за всю історію.

Англія – Італія – 1:1

Голи : Варді (26) – Лоренцо Інсіньє (87, пен)

Англія : Бутланд, Уолкер, Стоунс (Хендерсон 73), Тарковський, Тріпп'єр (Роуз 73), Дайер, Окслейд-Чемберлен (Лаллана 60), Лінгард (Кук 71), Янг, Стерлінг, Варді (Решфорд 70).

Італія : Доннарумма, Дзаппакоста, Лайки, Бонуччі, Маттіа Де Шильйо, Пеллегріні (Гальярдіні 79), Жоржина, Пароло, Кандрева (К'єза 56), Лоренцо Інсіньє, Іммобіле (Белотті 64).

Попередження : Окслейд-Чемберлен (40), Уокер (72), Янг (83).

Також нагадаємо, що вчора збірна України обіграла Японію (2: 1) – учасники майбутнього ЧС-2018.