Андрій Пятов: "21-ше століття на дворі, вивчаємо суперників по відео"

27 вересня 2017, 10:22
Воротар "Шахтаря" прокоментував гру з "МанСіті" в Лізі чемпіонів

П'ятов бере пенальті. фото AFP

Голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов став одним з героїв виїзного матчу Ліги чемпіонів з "Манчестер Сіті".

У другому таймі П'ятов відбив пенальті, а крім того зробив ще кілька сейвів, дозволивши "гірникам" уникнути поразки з великим рахунком.

"До гола були моменти, зміст гри, а коли пропустили, то трохи надламалися. Напевно, там моя вина, "проспав". Не знаю, за що пенальті нам поставили, їх гравець прокинув м'яч вже в сторону кутового прапорця, а далі просто пірнав.

Мені показали, як Агуеро б'є пенальті, спасибі нашому тренеру воротарів. Це його заслуга. 21-ше століття на дворі, вивчаємо суперників по відео.

А в їхній бік ви бачили самі. Суддя міг бути б більш об'єктивним.

З такими суперниками ми завжди беремо м'яч під контроль, щоб їх витягнути, а потім зламати. У першому таймі у нас були хороші моменти, могли забивати.

Ця поразка ще нічого не означає. Попереду чотири гри, готуємося далі", – сказав П'ятов каналу "Футбол 1".

Нагадаємо, що "Шахтар" поступився "МанСіті" – 0:2. Але захисник "гірників" Тарас Степаненко вважає, що команда поїхала з Туманного Альбіону з високо піднятою головою.