Андрій Гривко опустився на 152-е місце на "Тур де Франс"

8 липня 2017, 20:01
Французький велогонщик Ліліан Кальмежан виграв восьмий етап велобагатоденки

Ліліан Кальмежан виграв восьмий етап "Тур

Француз Ліліан Кальмежан став переможцем восьмого етапу багатоденної велогонки "Тур де Франс".

У суботу на фініші етапу протяжністю 187,5 км Кальмежан випередив на 37 секунд найближчого переслідувача голландця Роберта Гесінка. Третє місце зайняв француз Гійом Мартен (відставання від переможця – 50 секунд).

Єдиний представник України Андрій Гривко фінішував на восьмому етапі на 155-му місці.

У генеральній класифікації перша трійка залишилася без змін: лідирує британець Кріс Фрум, другим йде його співвітчизник і напарник по команді Джерайнт Томас з відставанням в 12 секунд, третім – італієць Фабіо Ару (+14 секунд). Андрій Гривко поки займає в загальному заліку 152-е місце.

Наступний етап багатоденки протяжністю 181,5 км пройде в неділю.

Раніше стало відомо, що
Марсель Кіттель на фініші сьомого етапу "Тур де Франс" випередив суперника всього на 0,0003 секунди , хоча гонщики проїхали 214,5 кілометра .