Анастасія Кузьміна виграла гонку переслідування на останньому етапі Кубка світу з біатлону

23 березня 2019, 16:54
Кращий результат серед українок показала Віта Семеренко – 30-е місце

/ Фото: AFP

Сьогодні в норвезькому Холменколлені відбулася жіноча гонка переслідування в рамках заключного етапу Кубка світу з біатлону. Переможницею стала словацька біатлоністка, володарка Кришталевого глобуса в спринті Анастасія Кузьміна. Вона відстрілялася ідеально, не допустивши жодного промаху, і в підсумку випередила найближчу суперницю майже на дві хвилини.

Друге місце посіла Деніз Херрманн з Німеччини, на її рахунку два промахи, а третє дісталося Ханні Еберг – шведка лише раз промахнулася, але відстала від Херрманн на 20 секунд.

Українка Віта Семеренко продемонструвала найкращий результат серед своїх співвітчизниць, але фінішувала лише 30-ю. При цьому на кожному вогневому рубежі вона допустила по одному промаху.

Валя Семеренко так само чотири рази "вистелила в молоко", але її промахи припали на другу і четверту стрільбу. У підсумку вона стала 36-ю.

Анастасія Меркушина з п'ятьма промахами стала 50-ю, а Яна Бондар і зовсім відстала від переможця на коло. На той момент вона мала в своєму пасиві п'ять промахів.