Американки здивували всіх на фініші командного спринту на Олімпіаді

21 лютого 2018, 12:37
Кіккан Рендалл і Джессіка Діггінс завоювали "золото", на фініші випередивши команди Швеції та Норвегії

Американки Рендалл і Діггінс виграли командний спринт на Олімпіаді. Фото AFP

Американські лижниці Кіккан Рендалл і Джессіка Діггінс стали олімпійськими чемпіонками Пхенчхана в командному спринті. "Срібло" вибороли шведки Шарлотта Калла і Стіна Нільссон, вони відстали від лідерів усього на 0,2 секунди.

Трійку кращих замкнули норвежки Маріт Бьорген і Майкен Фалла.

Українки Тетяна Антипенко і Марина Анцибор зайняли підсумкове 18-те місце, не зумівши пробитися в фінал.

6. Словенія (Оленка Чебашек, Анамарія Лампіч) – 31,8

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість  в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні.