Американка виграла один з найбільш видовищних видів Олімпіади і приміряла шолом космонавта

12 лютого 2018, 07:51
Сноубордистка Джеймі Андерсон завоювала золото Ігор-2018 в слоупстайлі

Джеймі Андерсон. Фото AFP

<p>Джеймі Андерсон</p>

Американська сноубордистка Джеймі Андерсон завоювала золоту медаль Олімпійських ігор в Пхенчхані в слоупстайлі (сноуборд) – одному з найбільш видовищних видів спорту зимових Ігор.

Андерсон в кращій з двох фінальних спроб показала результат 83,00 бали. "Срібло" виграла канадка Лорі Блуен (76,33), "бронза" у Енні Рукаярві з Фінляндії (75,38).

Американка перемогла в цій дисципліні на других Іграх поспіль. Вона також є багаторазовою чемпіонкою Всесвітніх екстремальних ігор.

Україна в цьому виді сноуборда на Іграх-2018 не представлена. Наша спортсменка Аннамарі Данча виступить в паралельному гігантському слаломі.

Після перемоги американка Джеймі Андерсон приміряла шолом "космонавта":

Раніше в денній програмі в Пхенчхані був розіграний перший комплект медалей у фігурному катанні. Команда Канади набрала 73 очка і завоювала "золото", друге місце у олімпійських атлетів з Росії (66 очків), "бронза" дісталася команді США (62 очки).

Відзначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 є на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.