Алжир обіграв ПАР на Кубку Африки

20 січня 2015, 00:53
Алжирці стартували на Кубку африканських націй з перемоги над південноафриканцями з рахунком 3: 1

Збірна Алжиру взяла верх над командою ПАР у матчі першого туру групового етапу Кубка африканських націй, який проходить в Екваторіальній Гвінеї.

Зустріч групи C, що пройшла в понеділок в Монгомо, завершилася з рахунком 3:1. У складі переможців голи забили Фаузі Гулам (на 72-й хвилині) і Іслам Слімані (83). Один м'яч у власні ворота відправив захисник збірної ПАР Тулані Хлатшвайо (67). Ворота збірної Алжиру вразив Тусо Пала (51). На 54-й хвилині його партнер по збірній Токело Ранті не реалізував пенальті.

У наступному матчі турніру алжирці 23 січня зіграють з ганцями, збірна ПАР зустрінеться з командою Сенегалу.