Алмаз, схожий на футбольний м'яч, назвуть на честь воротаря збірної Росії

6 липня 2018, 19:40
Дорогоцінний камінь у вигляді футбольного м'яча в практиці алмазодобувної компанії зустріли вперше

Ігорь Акінфеєв. Фото AFP

4 липня в Архангельській області був видобутий унікальний алмаз масою 0,5 карата, який за зовнішнім виглядом нагадує футбольний м'яч. У алмазодобувної компанії заявили, що камінь буде названий "Ігор Акінфєєв" в честь капітана ЦСКА і збірної Росії.

Акінфєєв став героєм матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 проти Іспанії, відбивши два пенальті в післяматчевій серії 11-метрових ударів.

"Незважаючи на маленький розмір, це унікальна знахідка. Природа створює різні химерні форми, але алмаз у вигляді футбольного м'яча ми в своїй практиці зустріли вперше. Сподіваємося, що це хороший знак напередодні виступу національної збірної Росії в чвертьфіналі", – заявив генеральний директор компанії Сергій Іванов.

Раніше ми писали, що футболіст, який заб'є гол Хорватії, отримає квартиру в Криму. Російським гравцям обіцяють солідні подарунки перед чвертьфіналом ЧС-2018.

Цікаво, що російські футболісти не отримають преміальні від держави за виступ на ЧС-2018. Команда вже заробила 16 мільйонів преміальних від ФІФА.

А о 21:00 в Казані зіграють збірні Бразилії та Бельгії. Котирування на вихід в півфінал 1.60 – 2.45 на користь збірної Бразилії. На нашому сайті йде трансляція матчу Бразилія – Бельгія.