"Олександрія" вийшла до раунду плей-офф Ліги Європи

3 серпня 2017, 21:59
У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи "Олександрія" обіграла румунську "Астру"

"Олександрія" - "Астра" - 1:0. фото fco.com.ua

"Олександрія" пройшла третій раунд і вийшла до стадії плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Після виїзних 0:0 українська команда на своєму полі з мінімальним рахунком обіграла румунську "Астру".

Гол був забитий зі 100% пенальті. У кінцівці першого тайму Петро Польчак зніс Сергія Старенького, який увірвався до штрафної, і арбітр відразу показав на "точку". Порадившись з асистентами, ще й покарав поляка жовтою карткою. 11-метровий реалізував Андрій Запорожан, який потужно пробив у верхній кут.

Перший удар в створ румуни завдали на 73-й хвилині, на той час "Олександрія" могла забивати кілька голів.

У кінцівці матчу Польчак відмахнувся від гравця "Олександрії", але арбітр навіть не став свистіти. В цілому, румуни на фініші поєдинку діяли грубо, але в більшості випадків залишалися безкарними. Після закінчення 90 хвилин арбітр додав ще шість, але румунам цього не вистачило.

Складний поєдинок "Олександрія" виграє і проходить далі. Жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи відбудеться в п'ятницю.

Нагадаємо, що перший матч між командами українські глядачі не побачили: по ТБ поєдинок не показували.