"Олександрія" вибилася в лідери другої групи Прем'єр-ліги

28 квітня 2018, 16:25
"Карпати" на своєму полі поступилися "Олександрії" з рахунком 1: 2

"Карпати" - "Олександрія" - 1:2

У матчі 29 туру української Прем'єр-ліги "Олександрія" обіграла "Карпати". Поєдинок пройшов в суботу у Львові і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Володимира Шарана.

Господарі вийшли вперед на четвертій хвилині після голу Андрія Нестерова. На 35-й хвилині Євген Банада зрівняв рахунок, а на 52-й Артем Сітало.

Після цього матчу в активі "Олександрії" стало 36 очок – команда вийшла на чисте перше місце в таблиці другої "шістки" чемпіонату України. У "Карпат" залишилося 32 очки – це третє місце.

Свій наступний матч "Олександрія" проведе 6 травня проти "Зірки" на своєму полі, а "Карпати" в гостях зіграють з "Чорноморцем" днем раніше.

"Карпати" – "Олександрія" – 1: 2 (1: 1)
Голи: Нестеров (4) – Банада (35), Сітало (52)
Жовті картки: Лобай (40), Гуцуляк (81), Карраскаль (89) – Довгий (59), Банада (59)

Раніше сьогодні в паралельному матчі лідер другої шістки чемпіонату України не може виграти п'ять матчів підряд: " Зірка " на домашньому стадіоні не залишила шансів " Олімпіку " – 2 : 0 .

О 17:00 в суботу буде зіграний матч " Сталь " – " Чорноморець " .