Олександр Звєрєв виграв стартовий матч Підсумкового чемпіонату АТР

13 листопада 2017, 00:40
У трьох сетах німецький тенісист обіграв хорвата Чиліча

Олександр Звєрєв. фото AFP

Німецький тенісист Олександр Звєрєв виграв стартовий поєдинок групового етапу Підсумкового чемпіонату ATP в Лондоні. У напруженому протистоянні Звєрєв переміг хорвата Марина Чиліча з рахунком – 6:4, 3:6, 6:4.

Сьогодні в першому матчі цієї групи швейцарець Роджер Федерер обіграв американця Джека Сока – 6:4, 7:6 (7:4)

Таким чином, у вівторок, 14 листопада, Звєрєв зустрінеться з Федерером, а Чиліч зіграє з Соком.

А завтра зіграють: Домінік Тім (Австрія) – Григор Димитров (Болгарія), Рафаель Надаль (Іспанія) – Давід Гоффен (Бельгія).

Нагадаємо, що призовий фонд турніру 8 млн доларів, а переможець отримає 1,2 млн.

Чинним чемпіоном турніру є британський тенісист Енді Маррей, після Вімблдону достроково завершив сезон через травму стегна. До речі, днями Енді вдруге став батьком. Його дружина Кім народила дівчинку.

Нагадаємо, що першою ракеткою світу за підсумками рокузалишиться Рафаель Надаль. Іспанця ніхто не зможе обійти в світовому рейтингу незважаючи на те, як завершиться Підсумковий чемпіонат АТР.