Олександр Зінченко зіграв в дербі Манчестера

21 липня 2017, 12:09
Футболісти "Манчестер Юнайтед" обіграли "Манчестер Сіті" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів

"Манчестер Юнайтед" - "Манчестер Сіті" - 2:0. Фото AFP

<p>"Манчестер Юнайтед" – "Манчестер Сіті" – 2:0. Фото AFP</p>

"Манчестер Юнайтед" здобув перемогу над "Манчестер Сіті" в матчі товариського передсезонного футбольного турніру – Міжнародного кубка чемпіонів.

Зустріч в четвер у Х'юстоні (США) завершилася з рахунком 2:0 на користь "Юнайтед". У переможців голи забили Ромелу Лукаку (37-ма хвилина) і Маркус Решфорд (39).

Український півзахисник Олександр Зінченко, який проводить збори з "МанСіті", вийшов на заміну на 74-ій хвилині і відіграв половину тайму у виїзному дербі Манчестера.

У наступному матчі "Манчестер Юнайтед" 23 липня зіграє з "Реалом", а 26 числа з мадридським клубом зустрінеться "Манчестер Сіті". Обидві гри також пройдуть в США.

Нагадаємо, що 7 серпня "Манчестер Юнайтед" зіграє з "Реалом" в матчі за Суперкубок УЄФА.