Олександр Ляказетт забив один з найшвидших голів стартових турів Прем'єр-ліги

12 серпня 2017, 18:25
Форвард лондонського "Арсеналу" відкрив рахунок в матчі з "Лестером" на другій хвилині

Олександр Ляказетт забив один з найшвидших

Нападник " Арсеналу " Олександр Ляказетт став автором одного з трьох найшвидших голів стартових турів в історії Прем'єр – ліги .

Футболіст відкрив рахунок в матчі першого туру чемпіонату Англії з " Лестер Сіті " ( 4 : 3 ) . Французький форвард відзначився на другій хвилині зустрічі в своєму дебютному матчі за клуб в англійській Прем'єр – лізі .

Подібне раніше вдавалося іншому нападнику " Арсеналу " Кевіну Кемпбеллу в матчі першого туру сезону – 1994 / 95 і форварду " Ньюкасл Юнайтед " Фаустіно Аспрільї в турі – відкритті сезону – 1997 / 98 .

Нагадаємо , що"Арсенал" і "Лестер" забили сім голів у матчі – відкритті Прем'єр – ліги : " каноніри " здобули вольову перемогу в кінцівці зустрічі .

Олександр Ляказетт став гравцем " Арсеналу " 5 липня 2017 року.