Олександр Долгополов пропустить два американських турніри

19 липня 2018, 12:27
Український тенісист не відновився після травми

Олександр Долгополов. Фото AFP

Кращий український тенісист Олександр Долгополов пропустить чергові змагання через травму кисті. Долгополов не готовий відновити виступи в цьому місяці на турнірах ATP 250 в Атланті, а також на турнірі ATP 500 в Вашингтоні, де в 2012 році завоював титул.

Нагадаємо, що в поточному сезоні Долгополов виступив лише на кортах п'яти турнірів. В останній раз перша ракетка України виходив на корт ще в травні під час грунтового "Мастерса" в Римі, де на старті програв Новаку Джоковичу.

Днями стало відомо, що призовий фонд третього в сезоні турніру серії "Великого шолома" US Open складе 53 мільйони доларів. Переможці фіналів в одиночному розряді отримають по 3,8 мільйона доларів. Турнір пройде в Нью-Йорку з 27 серпня по 9 вересня.

Раніше ми писали, що сербський тенісист Новак Джокович виграв Вімблдон і повернувся в топ-10 рейтингу ATP. Для Джоковича це перша перемога такого рівня після Ролан Гаррос-2016.

У жіночому розряді Вімблдону в фіналі Ангелік Кербер обіграла Серену Вільямс. Німецька тенісистка вперше в своїй кар'єрі виграла Вімблдон.