А тепер Росія? Збірна України вийшла у півфінал Євро-2022

31 січня 2022, 22:36
Українські футзалісти продовжують боротьбу за медалі чемпіонату Європи, наша команда обіграла Казахстан у 1/4 фіналу

Україна радіє перемозі / Фото: UEFA.com

Продовжує радувати українських уболівальників національна збірна з футзалу. Сьогодні наша команда вийшла у півфінал турніру!

У чвертьфінальному поєдинку Україна зустрілася із Казахстаном. Поєдинок вийшов валідольним. До 30-ї хвилини українці вели – 3:0. Відзначилися Шотурма, Корсун та Зварич.

Казахстанці пішли на штурм і зуміли відіграти два м'ячі. Останні секунди вийшли наднапруженими, але точні удари Разуванова та Лебідя зняли всі питання про переможця.

Україна – Казахстан – 5:3
Голи: Шотурма (15), Корсун (25), Зварич (30), Разуванов (39), Лебідь (39) – Жуніор (34), Оразов (38), Оразов (40).

Тепер у півфіналі збірна України зустрінеться із переможцем пари Росія – Грузія.