31 рік без перемог. Огляд матчу Данія – Ірландія в плей-офф ЧС-2018

12 листопада 2017, 00:13
Кращі моменти матчу плей-офф ЧС-2018 Данія – Ірландія

Фото AFP

Збірна Данії на своєму полі не змогла забити Ірландії в першому матчі плей – офф до ЧС -2018 . На щастя для господарів поля , гості так само провели " сухий " матч .

Збірна Данії не може здобути перемогу над Ірландією з 1985 року . З тих пір команди провели між собою п'ять матчів , два з яких завершилися для датчан поразками.

Нагадаємо, що в першому стиковому матчі ЧС-2018 збірна Хорватії на своєму полі розгромила команду Греції – 4:1. У складі переможців відзначилися Лука Модріч ( 13-а хвилина , з пенальті ) , Нікола Калинич ( 19 ) , Іван Перішич ( 33 ) і Андрій Крамаріч ( 49 ) . У греків гол забив Сократіс Папастатопулос ( 30 ) .

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії- 1:0. Єдиний гол в матчі на 58 -й хвилині забив Рікардо Родрігес , реалізувавши сумнівний пенальті .

Збірна Швеції обіграла Італію (1:0) завдяки голу Якоба Юханссона на 61 -й хвилині , коли м'яч після його удару влучив у суперника , дезорієнтував Буффона і влетів в кут .

Нагадаємо , що крім Росії на чемпіонаті світу виступлять команди Бразилії , Ірану , Японії , Мексики , Бельгії , Південній Кореї , Саудівської Аравії , Німеччини , Англії , Іспанії , Нігерії , Коста – Ріки , Польщі , Єгипту , Ісландії , Сербії , Португалії , Франції , Уругваю , Аргентини , Колумбії та Панами , Марокко , Тунісу , Нігерії , Єгипту і Сенегалу .