18-річний українець здивував на чемпіонаті світу, двічі встановивши особистий рекорд

2 жовтня 2019, 23:26
Наймолодший учасник фіналу Михайло Кохан посів п'яте місце

Михайло Кохан / Фото: Reuters

На чемпіонаті світу в Досі пройшли змагання серед метальників молота. Найкращий результат показав поляк Павел Файдек. Він метнув "снаряд" на 80 метрів і 50 сантиметрів і став першим на світових першостях вже четвертий раз поспіль. "Срібло" дісталося французу Квентіну Біго, "бронза" – угорцю Бенце Халашу.

Відмінний результат показав наймолодший учасник фіналу – українець Михайло Кохан. Раніше в кваліфікації він метнув молот на 76,56 метра, встановивши особистий рекорд. У фіналі наш спортсмен знову поліпшив своє досягнення, показавши підсумковий результат 77,39 метра. Це п'яте місце на чемпіонаті світу, в 18 років!

6. Ейвінд Хенріксен (Норвегія) – 77.38

Раніше сьогодні українка Ганна Рижикова пробилася в фінал у бігу на 400 метрів з бар'єрами. Наша спортсменка посіла третє місце в своєму півфінальному забігу і з підсумковим сьомим місцем серед всіх учасниць цієї стадії пробилася до вісімки найсильніших.

Ганна Рижикова / Фото: Reuters

Нагадаємо, що єдину поки медаль для збірної України завоювала 18-річна Ярослава Магучіх, яка стала другою у стрибках в висоту. Наша спортсменка взяла планку на висоті 2,04 метра – це її особистий рекорд.