17-річна українка вийшла у півфінал юніорського Підсумкового турніру

24 жовтня 2019, 14:22
Дарина Снігур здобула другу поспіль перемогу на турнірі

/ Фото: Reuters

17-річна українська тенісистка Дарина Снігур виграла другий матч в підгрупі Liang групового етапу Підсумкового турніру ITF серед юніорів у віковій категорії 18 років і молодше в Ченду, Китай. Юна українка здобула перемогу в трьох сетах над Оксаною Селехметєвою з Росії – 6:4, 6:7 (1), 6:1.

Нагадаємо, що в першому матчі Снігур впоралася із француженкою Ельзою Жакмен, а латвійка Камілла Бартоні обіграла Оксану Селехметєву. Положення в підгрупі Liang після другого туру стане відомо після завершення зустрічі Бартоні – Жакмен.

Раніше ми писали, що Даяна Ястремська поборола хорватку на малому чемпіонаті світу з тенісу: відео суперударів українки. У четвер українка побореться за путівку до півфіналу турніру – потрібно обіграти незручну голландку Бертенс.

Як ми писали раніше, Світоліна на стилі прибула в Китай захищати титул чемпіонки світу з тенісу. Рік тому українці не знайшлося рівних у Сінгапурі. Підтверджувати королівське звання Еліна буде в Піднебесній.