15-річна Марта Костюк вийшла в фінал дорослого турніру в Китаї

10 березня 2018, 11:31
У разі перемоги в фінальному матчі з колишньої українкою Заневською Марта Костюк стане п'ятою ракеткою країни

Марта Костюк. Фото AFP

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла в фінал турніру ITF з призовим фондом 60 000 доларів на китайському Чжухаї. У півфіналі 15-річна Костюк впевнено обіграла колишню 26-у ракетку світу словацьку тенісистку Анну-Кароліну Шмідлову, посіяну на турнірі під восьмим номером, з рахунком 6: 2, 6: 4.

Суперницею Марти по фіналу стане колишня українка Марина Заневська, яка нині представляє Бельгію.

Нагадаємо, що це вже другий фінал на турнірах ITF у нинішньому сезоні для Марти Костюк: в лютому українка виграла 60-тисячник в австралійському Берні. У неділю Марта посперечається за свій третій титул ITF в кар'єрі.

У разі успіху Марта Костюк стане п'ятою ракеткою України.

Моменти матчу Марта Костюк – Анна-Кароліна Шмідлова
:

Нагадаємо , що на початку 2018 року Марта Костюк отримала wild card в кваліфікацію дорослого Відкритого чемпіонату Австралії як торішня чемпіонка юнацького турніру . Українка пройшла відбір і два кола в основній сітці ( перша 15 – річна спортсменка за останні 20 років), поки не програла Еліні Світоліній.

Раніше Марта Костюк оголосила бойкот змаганням в Росії: українка розповіла про ночівлі на Майдані і патріотизм .