12-річна українка стала чемпіонкою світу з карате

1 листопада 2018, 18:01
Дарина Лимар виграла змагання в Португалії в категорії юніори

Дарина Лимар

12-річна українка Дарина Лимар стала чемпіонкою світу з карате. Міжнародні змагання FSKA Karate International Championship відбулися в Португалії. У них взяли участь 15 країн і близько 700 спортсменів. Наша національна збірна виступила гідно, завоювавши 78 різних медалей серед дорослих, молоді та дітей (32 "золота", 22 "срібла" і 24 "бронзи").

У підсумковому заліку українська збірна пропустила вперед лише господарів турніру португальців. Дарина Лимар перемогла в категорії змагань серед юніорів. А минулого року Дарина стала дворазовою чемпіонкою Європи.

Нагадаємо, що 2016 року на 129-й сесії Міжнародного олімпійського комітету карате був включений до програми Ігор ХХХІ Олімпіади 2020 року в Токіо.

Раніше в травні Національний олімпійський комітет України визнав чемпіонку Європи з карате Анжеліку Терлюгу найкращою спортсменкою місяця в Україні.

Наприкінці минулого року найкращий каратист України Станіслав Горуна порівняв свої зустрічі Нового року з кіношними.

Раніше ми розповідали про карате в Україні: правда і міфи, цегла та пояси, плюс рейтинг кінобійців.