І це рівень збірної? Воротарський ляп в матчі відбору на ЧС-2022 підірвав Мережу

26 березня, 22:45

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Голкіпер в простій ситуації пропустив м'яч між ногами

Грубим воротарським ляпом ознаменувався поєдинок відбору на ЧС-2022 між збірними Тринідад і Тобаго та Гайани. Господарі поля здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0, однак найбільше вболівальникам запам'ятався третій гол у матчі перед самою перервою.

Воротар збірної Гайани Акель Кларк в простій ситуації не зміг зловити м'яч в руки і пропустив його собі між ногами. Ляпом скористався Райан Тальфер і закотив м'яч у порожню рамку.

До речі, гайянський воротар не тільки зробив грубий ляп, але також ризикував заробити червону картку, адже він намагався зловити м'яч за межами штрафного майданчика.

Пережив катастрофу шатла і повернувся в космос через 30 років: неймовірна історія м'яча

Раніше ми писали, що воротар забив рятівний гол на 94-й хвилині матчу. Голкіпер прийшов на допомогу польовим гравцям в найпотрібніший момент.

А ще перед цим гол воротаря врятував команду від поразки на восьмій доданій хвилині (відео). У румунському третьому дивізіоні суперники подарували епічну кінцівку матчу.