Олімпіада 2020 в Токіо

Український воїн! Борець Насібов приносить Україні мінімум "срібло" Олімпіади, хоч поступався 0:5

Молодий український борець Парвіз Насібов виграв півфінал Ігор в Токіо в сутичці з дворазовим чемпіоном світу до 23 років єгиптянином Мохаммедом Ібрагімом Ель-Саєдом

22-річний Насиібов в 1/4-й Олімпіади-2020 в категорії до 67 кг здолав представника ОКР Артема Суркова. Рахунок був рівний, але українець зробив останню активну дію і вирвав свою путівку в півфінал Ігор. А в боротьбі за фінал єгиптянин виявився не подарунком.

Під час сутички Мохаммеду ще й допомагали судді. Спочатку в першій трихвилинці суддя скасував атаку українця і забрав у нього три бали. Після чого українець поступався 0:5.

А потім, коли Парвіз активно йшов вперед, рефері замість того, щоб оштрафувати африканця дали йому бал нібито за пасивність Насібова.

Але Насібов не відступив! Він зрівняв рахунок і пройшов далі на останніх секундах завдяки останній активній дії.

Українець – у фіналі Олімпіади, і це мінімум срібна медаль! Фінал відбудеться завтра в денній сесії! Суперником Парвіза буде іранець Мохаммад Реза Гераї.

Раніше Насибов не піднімався вище восьмого місця на чемпіонаті Європи -2019. Але молодий і перспективний боєць вигравав чемпіонат Європи серед юніорів, а у вересні 2018 року став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу.

Парвіз Насібов став сенсацією Олімпіади
Парвіз Насібов став сенсацією Олімпіади / Фото: Reuters

Раніше ми писали, що Беленюк йде до "золота" Олімпіади.

Жан Беленюк у дії
Жан Беленюк у дії / Фото: Reuters

Нагадаємо, в попередні дні на Олімпіаді в Токіо Україна здобула шість медалей. Михайло Романчук взяв "срібло" і "бронзу" в плаванні, також бронзовими призерами стали дзюдоїстка Дар’я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін, дует стрільців з пневматичного пістолета Олена Костевич/Олег Омельчук і тенісистка Еліна Світоліна.